השלמת קורס אוטוקאד

הדרך להשלמת קורס אוטוקאד מתחילה כאן

כל מי שנמצא בתחום של הנדסה או אדריכלות מכיר את החשיבות של קורס אוטוקאד. עם זאת, רבים מבעלי המקצוע, אשר נמצאים בתחילת דרכם, אינם יודעים מהי בכלל התוכנה עליה כולם בעולם מדברים. למעשה, אוטוקאד היא תוכנת שרטוט המיוצרת על ידי חברה אמריקאית בשם אוטודסק (Autodesk). בעזרת תוכנת אוטוקאד ניתן ליצור שרטוטים בצורות שונות, הן תלת ממדיות והן דו ממדיות, לתחומים הרלוונטיים אותם הזכרנו. תוכנת אוטוקאד קנתה את שמה בעיקר בגלל נוחות השימוש והעובדה כי רוב המהנדסים והאדריכלים בעולם משתמשים בה.

על מנת להבין את נתח השוק של אוטוקאד, אפשר להסתכל על הנתונים הלא רשמיים שמציגה החברה המייצרת: לא פחות מ-85% מהתחום נתפס על ידה. במילים אחרות, מדובר על 8 מיליון משתמשים ואף יותר בכל רחבי העולם, אשר עברו קורס אוטוקאד לפחות פעם אחת. אך לפני שמתחילים קורס אוטוקאד ולפני שיוצאים לדרך הארוכה לקראת הגשמת החלום, יש כמה דברים בסיסיים אותם חשוב לדעת.

מסלולי קורס אוטוקאד: אישי או כיתתי?

ראשית, בדקו באילו מסלולים ניתן לקיים קורס אוטוקאד ומהו המסלול המתאים לכם ביותר. אופציה אחת היא לעשות זאת בעזרת קורס אוטוקאד בכיתת לימוד, והאופציה השנייה היא לבחור קורס אוטוקאד המתנהל בצורה אישית על פי בחירת הלקוח – או במשרדו או במשרדי החברה. ההבדלים בין הסוגים השונים של מסלולי קורס אוטוקאד נוגעים בעיקר להעדפות האישיות של כל תלמיד. בעוד בכיתת לימוד היקף קורס אוטוקאד עומד על 85 שעות אקדמיות ובתדירות של פעם או פעמיים בשבוע, בצורת הדרכה אישית על קורס אוטוקאד מספר השעות מצטמצם לכדי 15-20 שעות מלאות בלבד במתכונת של חמישה עד עשרה מפגשים. כמובן שבכל שיטת הוראה עבור קורס אוטוקאד מקבלים התלמידים את תשומת הלב המלאה, ובאלמנט הזה אף אחד מהמסלולים אינו עדיף על השני. עם זאת, קורס אוטוקאד המועבר בצורה אישית מבוסס על הדרכה אינטנסיבית הנוגעת בנקודות החלשות של כל תלמיד באופן ספציפי, בעוד קורס אוטוקאד כיתתי מחויב יותר לאינטרס הכללי של הכיתה כולה.

תוכנת אוטוקאד - ארגז הכלים שלכם

במידה ואתם מתקשים להחליט איזה סוג של קורס אוטוקאד הוא המתאים לכם ביותר, אולי כדאי שתתרשמו מנושאי הלימוד, ולאחר מכן קבלו החלטה. בכל מקרה, עליכם לזכור כי התמודדות עם תוכנת אוטוקאד ללא לימודים מעשיים ותרגול בליווי מורה מקצועי היא קשה מאוד עד בלתי אפשרית, ולכן כדאי להימנע ממנה. בסופו של דבר, אתם בתור אדריכלים או מהנדסים תעבירו את רוב שעותיכם בעזרת אוטוקאד, ולכן עליכם להחזיק בארגז הכלים האופטימאלי.