מאמרים          
 
מה חדש בבריקסקאד 18
בגרסה v18 נוספו תכונות וחידושים בעיקר ביכולות התלת-ממדיות של התוכנה ללקוחות המנצלים את יתרונותיה המרשימות במרחב התלת-ממדי. כמו כן, הוכרזה BricsCAD BIM v18, לבניית מודלים תלת ממדיים בטכנולוגיית BIM.

למאמר המלא >
 


 מה חדש בבריקסקאד 17
החל מ- 1/11/2016 בריקסקאד גרסה V17 זמינה להורדה ולהתקנה. בגרסה זו נוספו תכונות וחידושים מעניינים בעיקר בעבור לקוחות המשתמשים ביכולות התלת-ממדיות של התוכנה, ומנצלים את יתרונותיה במרחב התלת-ממדי

למאמר המלא >
 


 Bricsys יצרנית BricsCAD
בריקסיס – יצרנית תוכנת בריקסקאד נוסדה ב- 2002, והיא ספקית תוכנות תיב"מ לתכנון, עיצוב והנדסה, בפורמט DWG , המשווקות תחת המותג - BricsCAD®.

למאמר המלא >
 


 מה חדש בבריקסקאד 16
ב- 26 באוקטובר 2015 הוכרזה גרסה 16 של תוכנת בריקסקאד. בגרסה זו הוכנסו שיפורים ותוספות המעמידות את התוכנה בעמדה קרובה עוד יותר בתאימותה לתוכנת אוטוקאד גרסה 2015.

למאמר המלא >
 


 מה חדש באוטוקאד 2018
AutoCAD 2018 כוללת מגוון חידושים וכלים מתקדמים המקלים על השימוש בה ומייעלים את עבודת המשתמשים בכל תחומי התכנון.

למאמר המלא >
 


 מה חדש באוטוקאד 2016
תיעוד: יצירת מסמכים באוטוקאד 2016 היא מהירה יותר, ומתוחכמת יותר. הקבצים המופקים הם קטנים יותר. שיפורים משמעותיים הוכנסו בכל הנוגע לכיתובים, עריכתם ועיצובם. כל הכיתובים ניתנים לאיתור באמצעות חיפוש...

למאמר המלא >
 


 איך מתאימים מחשב לתוכנת אוטוקאד ולתוכנות אחרות?
לא אחת אני נתקל בתסכול לקוחות על כך ששדרגו את תוכנת אוטוקאד לגרסה חדשה ומתקדמת אך מסתבר שלאחר התקנתה במחשב הקיים ברשותם, העבודה מואטת והופכת מסורבלת יותר. מה הסיבה לכך?

למאמר המלא >
 


 פיתוח יישומים / אפליקציות
תוכנות אוטוקאד ובריקסקאד מאפשרות להוסיף עליהן יישומים ותוכנות עזר, על מנת להתאימן לצורכי המשתמשים בתחומים בהם הם עוסקים. יישומים ותוכנות עזר אלה מחוללים ויוצרים שרטוטים, אובייקטים, חישובים, טבלאות...

למאמר המלא >
 


 אפליקציות לתוכנת אוטוקאד
אחד התחומים הבולטים בפעילותנו הוא פיתוח ושיווק אפליקציות לתוכנת אוטוקאד ובריקסקאד, המותאמות לדרישות השוק המקומי, לתקנים הישראלים ולחוק התכנון והבניה בישראל. למה צריך הרחבה לתוכנות?

למאמר המלא >
 


 סדרת תוכנות AmiCAD


למאמר המלא >
 


 עברית לאוטוקאד
כדי לעבוד בנוחות בתוכנת אוטוקאד, עם אפשרות לכתיבת עברית, נדרשת תוכנה לכתיבה עברית, שתאפשר כתיבה ללא מגבלה, ובכל פונט רצוי ובכתיבה מימין לשמאל.

למאמר המלא >