מה חדש ב- BricsCAD v17
3D DRAWING COMPARE
פקודה חדשה זו מאפשרת לפתוח ולהציג שני מודלים תלת ממדיים, זה לצד זה ולהשוות ביניהם לפרטי פרטים. ההבדלים בין שני המודלים מודגשים בצבעים. פרטים מוספים נצבעים באדום, פרטים מוחסרים נצבעים בירוק.
תכונה זו מיועדת להשוואה בין גרסאות במהלך בניית מודלים תלת-ממדיים.
 
ANIMATIONS
פקודה חדשה בשם AniPath מאפשרת להגדיר מסלול סיור במודל תלת ממדי ויצירת אנימציה לצורך המחשה והדמית "טיול" בפרויקטים ובמבנים תלת ממדיים במרחב.

COMPONENT MATERIALS
הגדרת החומרים מהם בנוי המודל כעת מדויקת ומוחשית יותר. לכן כאשר מנתחים מודל תלת-ממדי באמצעות פקודות כמו bmMassProp  ו-  bmBom מקבלים את נתוני המסה שלו, ולא חשוב מכמה חומרים הוא מורכב.

DIMENSION STYLE FAMILIES
ניתן כעת להגדיר משפחות סגנונות למידות. סגנון מידות כלשהו יכול להכיל תת-סגנון שבו יוגדרו שינויים המתייחסים למידות מסוג מסויים. כך לדוגמה אפשר לקבוע שבסגנון מידות מסוים, מידות של זוויות יראו בצבע שונה ממידות אופקיות ואנכיות.
 מה חדש ב- BricsCAD v17
 
DOCKABLE PANELS
ניתן כעת למקם כמה פאנלים של נתונים, כמו למשל Properties, באותו מקום - בצד המסך.
כל פאנל יקבל לשונית בחלק העליון, וכך ניתן לעבור בין הפאנלים ולחסוך מקום רב על המסך. בנוסף לכך ניתן להציג את תיבת השכבות כאחד הפאנלים בצידי המסך. 

​PLACEVIEW
פקודה חדשה בשם PlaceView מאפשרת למי שמשתמשים ב- sheet sets, למקם named views – (מבטים שמורים לפי שמות) על גבי ה- layouts.

​​ TWIST
פקודה חדשה בשם dmTwist מאפשרת לבצע פיתול בגוף מוצק תלת-ממדי, במשטחי surfaces או ב- regions, סביב ציר נבחר ובזווית נבחרת. תכונה זו מאפשרת ליצור תבריגים וגופים ספיראליים.

שיפור ב- 3D CONSTRAINTS
אפשרויות חדשות בהגדרת אילוצים תלת-ממדיים. אפשרות חדשה להגדרת אילוץ לגובה וזווית של חרוט - cone half-angle constraint. ניתן כעת להוסיף אילוצים תלת-ממדיים גם לפריטים דו-ממדיים כמו lines, xlines, rays, circles, arcs. בנוסף לכך הוספו אפשרויות מדידת מעגלים, גלילים וכדורים.
 החל מ- 1/11/2016 בריקסקאד גרסה V17 זמינה להורדה ולהתקנה. בגרסה זו נוספו תכונות וחידושים מעניינים בעיקר בעבור לקוחות המשתמשים ביכולות התלת ממדיות של התוכנה, ומנצלים את יתרונותיה המרשימות במרחב התלת ממדי.

שיפור ב- GETTING STARTED
מסך הפתיחה של בריקסקאד עוצב מחדש בגרסה v17. ניתן כעת לבחור בקלות ובבירור ממשק משתמש רצוי, לפתוח שרטוט נבחר, להתחיל שרטוט חדש ולגשת לערכות הדרכה וסרטוני הדרכה.​

כללית
החל מ- 3/11/2016 בריקסקאד גרסה V17  זמינה להורדה ולהתקנה.
בגרסה זו נוספו תכונות וחידושים מעניינים בעיקר בעבור לקוחות המשתמשים ביכולות התלת-ממדיות של התוכנה, ומנצלים את יתרונותיה המרשימות במרחב התלת-ממדי.
יחד עם הכרזת גירסה 17, הוכרזה גם מהדורה חדשה של התוכנה - BricsCAD BIM, המיועדת לבניית מודלים תלת ממדיים בטכנולוגיית BIM.
 
שיפור ב- MOVE
הפקודה החדשה dmMove מאפשרת לסובב משטחי faces במקום רק להזיז אותם. כך ניתן ליצור למשל גגות רעפים בקלות, באמצעות הקלקת עכבר אחת.
 
שיפור ב- PARAMETRIC COMPONENTS
רכיבים פרמטריים מגדירים ויוצרים גוף תלת ממדי בעת הכנסתם. תכונה זו מאפשרת למשל  לשלב חורים פרמטריים או צלעות נוספות בגוף התלת-ממדי. ניתן להגדיר נראות או הסתרה לכל פרמטר בגוף.
​ 
שיפור ב- THICKENING
הפקודה dmThicken יכולה כעת לערוך יותר ממשטח אחד. באמצעותה ניתן כעת להמיר קווים, מעגלים או 2D curves למערכת צינורות, בקלות על ידי כמה לחיצות עכבר. 
פנה אלינו עכשיו לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר     03-6832045